۰۷:۵۰
منبع: پارسینه
دسته: اقتصادی
کد خبر: 25851509
استفاده از کارت سوخت شخصی الزامی شد

استفاده از کارت سوخت شخصی الزامی شد

بنابر اعلام قبلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ بنزین‌ها از امروز سه شنبه 22 مرداد الزامی شد.
به اشتراک بگذارید:

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه جدیدی اعلام کرد: البته مردم نگران دریافت بنزین نباشند، کارت‌های آزاد در جایگاه‌ها فعال است و همچنین متقاضیانی که برای صدور کارت المثنی با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و یا از طریق سامانه دولت همراه ثبت نام کرده اند مطمئن باشند کارت آن‌ها صادر و به درب منازلشان ارسال خواهد شد.

براساس اطلاعیه قبلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران استفاده از کارت سوخت شخصی در جایگاه‌های عرضه سوخت از ۲۲ مرداد الزامی است.

در اطلاعیه قبلی که توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران صادر شده، آمده بود:

"به اطلاع هم‌وطنان عزیز می‌رساند که در اجرای سیاست‌های دولت محترم و در پی اطلاعیه‌ها و مصاحبه‌های انجام شده پیشین، تاکید می‌کند که از صبح روز سه‌شنبه (۲۲ مردادماه) جاری، تمام وسایط نقلیه بنزینی باید برای دریافت سوخت، از کارت سوخت خودرو خود استفاده نمایند. در این زمینه توجه هم‌وطنان را به نکات زیر جلب می‌نماید:

۱- در صورتی که مالکان خودرو‌ها در استفاده از کارت سوخت خود با هر مشکلی روبرو شدند، از طریق سایت niopdc.ir و یا تماس با شماره ۰۹۶۲۷ اقدام نمایند. لازم به توضیح است که تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ علاوه بر رمز جاری کارت، ۴ رقم آخر کد ملی شخصی که نام او پشت کارت سوخت درج گردیده، به عنوان رمز کارت در جایگاه سوخت‌گیری، قابل قبول می‌باشد.

۲- به رغم همه تلاش‌های انجام شده، برای ثبت نام و صدور کارت سوخت المثنی، برای آن دسته از مالکان خودرو‌ها که کارت سوخت خود را گم کرده‌اند، محتمل است هنوز تعدادی از مالکان خودروها، کارت سوخت در اختیار نداشته باشند، لذا برای حل مشکل تحویل سوخت به این‌گونه خودروها، مقرر شده که به مدت محدودی از کارت جایگاه‌دار برای تحویل مقدار محدود سوخت به این گونه خودرو‌ها استفاده شود و حسب مورد، تا زمانی که در هر منطقه متناسب با شرایط، اعلان خواهد شد، این رویه ادامه دارد.

۳- مالکان خودرو‌هایی که تاکنون اقدامی برای تقاضای صدور کارت سوخت المثنی به عمل نیاورده‌اند باید با مراجعه به دفاتر خدمات پلیس ۱۰+ نسبت به ثبت نام برای دریافت کارت المثنی اقدام نمایند. به‌زودی درگاه ملی سامانه دولت همراه نیز برای ثبت نام اینگونه درخواست‌ها راه‌اندازی خواهد شد و در این زمینه اطلاع‌رسانی می‌گردد.

۴- حدود ۵۰۰ هزار کارت سوخت صادره به دلایل مختلف توسط مالکان خودرو‌ها دریافت نشده و به باجه‌های پست برگشت داده شده و درباجه‌های معطله پست می‌باشد. مالکان خودرو‌ها می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت epolice.ir نسبت به دریافت مشخصات باجه پستی مربوطه اقدام و برای دریافت کارت سوخت خود به باجه پستی مربوطه مراجعه نمایند.

در هر حال شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تمامی تلاش خود را خواهد کرد که در اجرای این طرح، هم‌وطنان با کمترین مشکل روبرو شوند. "

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۳:۱۶
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۳:۱۵
منبع: دانشجویان ایران
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۱:۱۴
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۰:۳۶
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۰:۲۴
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۰:۰۶
منبع: دانشجویان ایران
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۲۰:۰۲
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۹:۰۵
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۸:۵۹
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۸:۵۰
منبع: جام‌نیوز
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۸:۲۴
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۷:۵۵
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۷:۲۰
منبع: پارسینه
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۶:۵۶
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۶:۵۱
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۶:۴۰
منبع: شفاف
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۵:۵۷
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۵:۴۵
منبع: رسا
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۵:۴۱
منبع: عصر ایران
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۵:۲۸
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۵:۲۱
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۵۷
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۵۴
منبع: میزان
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۵۱

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار